سرخط خبرها
خانه » فارسی » اخبار » گزارش کامل برنامه اردوی نوروزی سال نود و یک

گزارش کامل برنامه اردوی نوروزی سال نود و یک

به رسم هرساله و با هدف ایجاد فرصت دیدار اعضا با یکدیگر، برنامه اردوی نوروزی کانون دانش‌آموختگان سمپاد نیشابور، این بار روز جمعه یازدهم فروردین ماه در طبیعت روستای بوژان برگزار شد. در این برنامه که از ساعت هشت و نیم صبح تا پنج و نیم بعد از ظهر به طول انجامید، هفتاد و سه نفر از اعضای کانون شرکت کردند. این برنامه با مجوز رسمی و از طرف شورای مرکزی کانون دانش‌آموختگان برگزار شد.

[text style=”large-callout”] گزارش کامل [/text]

برنامه اردوی نوروزی نود و یک کانون دانش‌آموختگان سمپاد نیشابور، با هماهنگی با فرماندهی محترم نیروی انتظامی و هیئت محترم کوهنوردی نیشابور، از طرف کانون دانش‌آموختگان و به طور مستقل در تاریخ یازدهم فروردین ماه در طبیعت روستای بوژان برگزار شد. این برنامه با شرکت هفتاد و سه نفر از اعضای کانون، بیست و هشت خانم و چهل و پنج آقا، با هدف ایجاد فرصت دیگر برای تجدید دیدار اعضای کانون دانش‌آموختگان و به سرپرستی آقای پژمان قربان‌زاده در نخستین روزهای سال جدید برگزار شد.

شرکت‌کنندگان در این برنامه ساعت هشت و نیم صبح روز جمعه با پنج دستگاه مینی‌بوس از میدان آزادی شهرستان نیشابور به طرف روستای بوژان حرکت کرده و پس از انجام هماهنگی‌ها ساعت نه صبح طبیعت‌گردی خود را شروع کردند. پس از حدود یک ساعت و نیم پیاده‌روی گروه به صرف صبحانه و استراحت سی و پنج دقیقه‌ای پرداخت. با ادامه مسیر گروه ساعت یازده و چهل و پنج دقیقه به محل استقرار خود در استراحت‌گاه شکر‌آب رسید. پس از استراحت کوتاهی، تعداد پانزده نفر از گروه به مدت چهل و پنج دقیقه از مسیر اصلی آبشار بوژان به پیاده‌روی ادامه دادند و در ساعت دو بعد از ظهر به گروه اصلی بازگشتند. شرکت‌کنندگان پس از استراحت و صرف چای و نهار، ساعت سه و نیم آماده برگشت شده و پس از ارائه توضیحاتی از طرف شورای مرکزی در مورد آخرین خبرهای کانون ساعت چهار بعد از ظهر از کنار رودخانه به سمت روستای بوژان و محل استقرار مینی‌بوس ها حرکت کرده و ساعت پنج و نیم بعد از ظهر در میدان آزادی نیشابور و در آخرین روزهای تعطیلات نوروزی سال جدید از یاران و همکلاسی‌های سال‌های گذشته خود خداحافظی کردند.

کانون دانش‌آموختگان ضمن تشکر از کلیه شرکت‌کنندگان در این برنامه، بر خود لازم می‌داند از زحمات آقایان پژمان قربان‌زاده، محمدامین اکبری، امیررضاپورفخرایی، مهدی اسحاقی، حسین میثمی، مصطفی توحیدی و خانم سیمین سکاکی تشکر کند.