سرخط خبرها

گزارش مراسم افطاری

روز جمعه نوزدهم تیرماه ۱۳۹۴ در تالار فیروزه شهر نیشابور بیش از ۲۲۰ نفر از اعضای کانون سمپاد، افطار را در کنار دوستانشان گذراندند. اعضای کانون از دقایقی پیش از افطار با دیدن آرم سمپاد که در بیرون از درب رستوران خودنمایی میکرد پیش رفته، در رستوران دوستانشان را بازدیدند و سپس افطار را در جمعی ساده، صمیمانه و به دور از سخنرانی گذراندند. هر میز نماینده‌ی کوچکی از ورودی‎های هر سال سمپاد را تشکیل میداد.

فضای گرم و حضور پرشور سمپادی‌ها دلگرمی برای اعضای شورای مرکزی بود که از روزها قبل در فکر برگزاری افطاری و ثبت خاطره‌ی خوش برای سمپادی ها بودند. این تلاش ها در نوع خود بسیار بی‌نظیر بود از مسافرت ۱۲ ساعته از تهران به نیشابورآن هم فقط برای حضور دو ساعته در افطاری و دوندگی‌های بسیار برای پیدا کردن رستوران مناسب، تا پاک کردن ۲۰ بسته سبزی برای تدارک هر چه بهتر سفره‌ی افطار. عکس‌ها بهتر از کلام، لبخند بزرگ جمع سمپاد را نمایان است.

ss1-4

ss1-3

همچنین کانون پذیرای جناب آقای دکتر مظفری (فرماندار شهرستان)، جناب آقای رجب‌پور (مشاور امور جوانان فرماندار)، جناب آقای مختاری (مسئول سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری نیشابور)، جناب آقای دکتر محمدی (معاون دانشگاه نیشابور)، جناب آقای سماواتی (دبیر انجمن خیام نیشابوری) و جناب آقای مهندس اکبری (مشاور شورای شهر و شهردار در امور شهری) بود.

ss2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *