سرخط خبرها

گزارش مراسم افطاری ۱۳۹۵

ماه خیر و مهربانی رسید و ما  باز در رمضانی دیگر افتخار آن را داشتیم که بر سر سفره افطارمان میزبان عزیزانی باشیم که هر ساله با حضور گرم خود محفل سمپادی ما را مزین می کنند.

1

ضیافت افطاری کانون دانش آموختگان سمپاد نیشابور در روز پنجشنبه مورخ ۱۰ تیر ۱۳۹۵ در محل تالار فیروزه نیشابور با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از دانش آموختگان کانون  برگزار گردید.

2

به رسم هر ساله از تمامی مسئولین محترم شهرستان دعوت به عمل آمد که کانون پذیرای حضور گرم تعدادی از ایشان از جمله : سرکار خانم کاشفی،جناب آقای همت آبادی، جناب آقای صادقی و جناب آقای شاملی (اعضای محترم شورای اسلامی شهر) ، جناب آقای دکتر گرمابی (نماینده محترم شهرستان) و هیئت همراه ایشان، جناب آقای دکتر مظفری (فرماندار محترم شهرستان)، جناب آقای شیبانی (معاونت محترم فرماندار شهرستان) و جناب آقای کمیلی پور (مشاور محترم فرماندار شهرستان) بود.

3

4

5

این مراسم از ساعت ۱۹:۳۰ با پذیرش دانش آموختگان عزیز آغاز گردید و تا ساعت ۲۱:۳۰ به طول انجامید و در نهایت با گرفتن عکس های دسته جمعی و ثبت خاطرات به پایان رسید. حضور پرشور دوستان سمپادی مایه دلگرمی برای اعضای شورای مرکزی بود که از روزها قبل در حال برنامه ریزی و تدارک  این مراسم بوده اند.

6

با سپاس فروان از عزیزانی که در برگزار ی مراسم شورای مرکزی را همراهی نمودند:

خانم ها: فرشته راد نژاد ، سارا باقری
آقایان: نعیم شورورزی، پدرام فکری، رضا نورانی

اعضای شورای مرکزی حاضر در برنامه:

خانم ها: هما خاکان، شکوفه کارگزار، ملیحه گلستانی نیا
آقایان: محمدحسین عظیمی ، بهنام سکاکی ، مجید لگزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *