سرخط خبرها
خانه » فارسی » اخبار » گزارش شرکت در مسابقه ی بزرگ دومینو خانوادگی‏

گزارش شرکت در مسابقه ی بزرگ دومینو خانوادگی‏

به نام خداوند متعال
با سپاس فراوان از مسئولین خانه دومینو خراسان و اداره آموزش و پروش شهرستان نیشابور به ویژه کارشناس محترم پژوهش و تربیت بدنی و هیئت محترم داوران، که با برگزاری مسابقه دومینو خانوادگی زمینه ساز رقابتی سالم و بانشاط در جمع خانواده بزرگ فرهیختگان شهرستان نیشابور گشتند. مسابقه بزرگ دومینو خانوادگی در تاریخ های ۱۲ و ۱۳ شهریور ماه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در محل سالن ورزشی شهید صافحیان با حضور ۱۴ تیم برگزار شد.
تیم کانون دانش آموختگان سمپاد با حضور شش تن از فارغ التحصیلان دو مرکز(خانم ها: هما خاکان، کیانا غلامپور، فرشته رادنژاد _آقایان: امیر حسین قدیری، سجاد دهنویی، امیرحسین عرب پور) توانست در این رقابتها جایگاه شایسته سوم را از آن خود کند.
طرح ارائه شده ازآبسلانگ های بافته شده آغاز و پس رها شدن بادکنکی که آرم سمپاد بر روی آن نقش بسته بود به اولین دومینو برخورد کرده، پس از پیمودن چهار پل متقاطع به یک سه راهی مبدل میشد که دو ردیف از دومینو ها باعث فرو ریختن برج و هرم گشته و یه یک ردیف باقی مانده آن به پل چوبی پلکانی که منتهی به ظرف آب و آسیاب آبی بود می رسید که با برخورد آخرین دومینو روی پل، ظرف آب واژگون شده و باعث به چرخش درآمدن آسیاب و انتقال ظربه به دومینو های بعد از مکانیزم گردید؛ در ادامه، طرح که شامل دو پل دیوار چین متقاطع بود به کلی فرو ریخت و با گذر از یک پیچ و تبدیل شدن به یک دوراهی باعث فرو ریختن همزمان دیوار چین حایل سمپاد و آرم سمپاد که مرکزیت طرح را دارا بود گردید و ریزش پایان یافت.
مراسم اختتامیه مسابقات دومینو در تاریخ ۲۰/۶/۹۳با حضور مسئولین استانی و شهرستان در محل سالن مذکور برگزار شد. در این مراسم پس از تلاوت قرآن و خوش آمدگویی توسط معاون فناوری و پژوهش اداره آموزش پرورش شهرستان و اجرای موسیقی زنده، ریزش طرحی که نمادی از گنبد منور امام رضا(ع) و آرامگاه خیام و اسامی کلیه گروه های شرکت کننده بود و توسط هیئت اجرایی چیده شده بود، آغاز گردید.لازم به ذکر است که در حاشیه ، مسابقه ی ویژه تماشاچیان شامل ساخت برج و اوریگامی (درنا) که نمادی از صلح جهانی بود نیز اجرا شد.
شما عزیزان می توانید اخبار و گزارش های مربوط به این دوره از مسابقات را با مراجعه به لینک زیر دنبال نمایید.
http://khorasandomino.ir/home/
با سپاس فراوان ازتمامی دوستانی که با زحمات بی شائبه خود ما را در اجرای طرح یاری نمودند آقایان : امیر احسانی جم ، پوریا خواجویی و پدرام فکری خانم ها: متینه لگزیان ، مریم عرب پور.
شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد

 

همایش دومینو خانوادگی
همایش دومینو خانوادگی
همایش دومینو خانوادگی
همایش دومینو خانوادگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *