سرخط خبرها
خانه » فارسی » اخبار » رویداد ها » گزارش شب یلدای نیشابور

گزارش شب یلدای نیشابور

جشن شب یلدای سمپاد به رسم هر ساله، امسال نیز در نیشابور با حضور ۸۵ مهمان سمپادی برگزار گردید، محل برگزاری این جشن، رستوران پیتزا پارک از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در روز پنج شنبه، سوم دی ماه ۹۴ بود.

استقبال دوستان سمپادی جای توجه ویژه دارد چرا که در کنار حضور شادی بخش اعضای تازه تر، حضور اعضای با تجربه  کانون و بانیان این گروه بزرگ، بسیار گرمی بخش مراسم بود، افرادی همچون آقای سهراب سلیمان ئوف و مهدی جامعی که بعد از چندین سال زندگی در کشور آمریکا برای جشن یلدای سمپاد به نیشابور تشریف آوردند همچنین خانم مائده شکوهی که همیشه هم پای کانون بوده و هستند. حضور خانم عطیه اکبری رئیس شورای عالی کانون به همراه همسر محترمشان آقای وحید دستجردی، بسیار جای دلگرمی دارد. همچنین حضور آقایان یاسر توحیدی و ابراهیم هراتی که ساکن کشور سوئد هستند در کنار سایر دوستان با تجربه تر، بسیار مسرت بخش بود و جای تشکر فراوان دارد.

برنامه با اعلام مسابقه خوانندگی با هم نوازی ویولن و تنبک توسط آقایان پدارم فکری و دانیال جانسریان و آوازی های مرغ سحر و بهار دلنشین آغاز گردید، در این مسابقه آقایان محمدمهدی دارینی (دانش آموخته سال ۸۵)، رضا صدرزاده (دانش آموخته سال ۹۳) و مهرداد بیداد (دانش آموخته سال ۹۳) شرکت نمودند که از همراهی این دوستان کمال تشکر را داریم.

photo_2016-01-06_00-51-13

در ادامه خانم ها شیوا سعادتی و حانیه چمرانی مهمانان ویژه برنامه، به همنوازی زنده سه تار پرداختند و آقای فرشاد حصاری از اعضای کانون با خوانندگی روی ساز، ایشان را همراهی نمودند، قدردان اجرای بسیار زیبای این عزیزان هستیم.

photo_2016-01-06_00-50-52

مسابقه ی شیرینی پزی که مدتی قبل از جشن به اطلاع اعضای سمپاد رسیده بود به عنوان پایان بخش برنامه ها قرار گرفت، خانم ها بهاره عصمتی (دانش آموخته سال ۸۹)، ریحانه بیاتی (دانش آموخته سال ۹۴) و مینا گاراژیان(دانش آموخته سال ۹۴) با پختن شیرینی و کیک های زیبایشان در مسابقه شرکت نموندند. خانم مائده شکوهی و آقایان وحید دستجردی و سهراب سلیمان ئوف قبول زحمت نموده و داوری مسابقه را برعهده داشتند و با توجه به معیارهایشان هر سه دستپخت را برنده اعلام نمودند، از همکاریشان بی نهایت متشکریم.photo_2016-01-06_00-51-06

photo_2016-01-06_01-18-07

بعد از اجرای برنامه های مراسم، اعضای کانون در کنار دوستانشان به صرف شام پرداختند و با گرفتن عکس یادگاری شب یلدای ۹۴ سمپاد پایان یافت.

از حضور گرم تمام دوستان سپاسگذاریم.

با سپاس از :

اعضای شورای مرکزی حاضر در برنامه: خانم ها ملیحه گلستانی و زهرا شهریارپور؛ آقایان پدرام فکری، رضا نورانی و بهزاد کوثری.

سپاس ویژه از خانم ریحانه بیاتی.

همچنین سایر دوستان که در برگزاری برنامه همکاری صمیمانه ای داشتند: آقایان دانیال جانسریان، محمد مهدی منتظریان، سروش نظافت و مهرداد بیداد.

photo_2016-01-06_00-53-37

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *