سرخط خبرها
خانه » فارسی » اخبار » گزارش برنامه گرامیداشت روز سمپاد در مشهد

گزارش برنامه گرامیداشت روز سمپاد در مشهد

شورای مرکزی کانون دانش‌آموختگان به اطلاع شما همراهان گرامی کانون می‌رساند که روز یکشنبه ۱۴ اردیبهشت مراسمی به منظور بزرگداشت روز سمپاد در مشهد برگزار شد.
این مراسم با حضور صمیمانه‌ی جمع کثیری از دانش‌آموختگان مراکز سمپاد نیشابور برگزار گردید. در آغاز برنامه، معارفه‌ای میان دانش‌آموختگان ورودی‌های جدیدتر و همچنین مهمانان گرامی برگزار گردید. در ادامه، جناب آقای مهندس رخصت عضو شورای عالی کانون به ایراد سخنرانی پرداختند. پس از صحبت‌های ایشان، حضار اقدام به گرفتن عکس یادگاری با کیک نمودند. سپس جوان‌ترین سمپادی حاضر در جمع به همراه قدیمی‌ترین سمپادی حاضر در جمع، کیک را برش زدند. در انتها و پس از سرو غذا، از طرف شورای مرکزی تندیس‌هایی به عنوان یادبود به آقایان تاراش، خادم، یزدی، رخصت و بالاور اهدا گردید.
با تشکر از همه‌ی عزیزانی که دعوت شورای مرکزی را پذیرفتند و با حضور خود شبی ماندگار را در حافظه‌ی کانون رقم زدند. و با تشکر از هیئت اجرایی: آقایان تاراش، بهروزی، جان‌سریان، خادم، یزدی، رخصت، موسوی، حسین‌زاده و بالاور و خانم‌ها یوسفی، مهرآبادی، امینی و ناصرزاده و دیگر دوستانی که در اجرای برنامه، شورای مرکزی را یاری نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *