سرخط خبرها
خانه » فارسی » اخبار » گزارش دهمین مجمع عمومی کانون دانش آموختگان سمپاد

گزارش دهمین مجمع عمومی کانون دانش آموختگان سمپاد

دهمین مجمع عمومی کانون دانش آموختگان سمپاد نیشابور در دهم فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۰٫۵ صبح در سینما شهر فیروزه ی نیشابور که به همت آقای آریا سروری در اختیار کانون قرار گرفته بود، برگزار گردید.
این برنامه با استقبال حدود ۱۲۰ نفر از اعضا مواجه شد.
در قسمت ابتدایی سالن میزهای پذیرش در انتظار افراد بود که پس از تکمیل فرم و پرداخت حق عضویت برایشان کارت صادر شده و برگه رای در اختیارشان قرار می گرفت سپس به سمت صندلی ها راهنمایی می شدند.
صحنه ی اجرای برنامه مزین به سفره هفت سین زیبایی گشته بود که توسط اعضای کانون و به همت و سلیقه ی خانم ها ملیحه گلستانی نیا ، نرجس ابراهیمیان و شیرین شکاری چیده شده بود.1

 

برنامه با آیاتی چند از کلام الهی و سرود ملی کشورمان آغاز شد . در ادامه کلیپی زیبا با موضوع هفت سین و به یاد شادروان خانم بهزادنیا، توسط اعضای کانون و با کارگردانی و تدوین آقایان الیاس تاراش و محمد امین اکبری ساخته شده بود نمایش داده شد.

2

 

سپس مجری برنامه آقای محمد شادمهری ضمن سلام و خیر مقدم به حضار از دبیر شورای مرکزی نهم خانم نادیا رباطی دعوت کرد جهت ارائه ی گزارش به روی صحنه آید.
پس از گزارش کامل عملکرد شورا مرکزی نهم ، دبیر شورای مرکزی از اعضای فعالی که با این دوره همکاری کردند تقدیر به عمل آورد و لوح تقدیر هایی بدین منظور به آن ها اهدا گردید.
سپس کلیپ جذابی از مجموعه فعالیت های شورای مرکزی در سال ۹۴ که توسط آقای احسان موسوی زارع تدوین شده بود روی پرده رفت.
در قسمت بعدی برنامه آقای فرشاد حصاری از اعضای کانون دانش آموختگان سمپاد نیشابور با نوای ساز خود شوری دیگر به برنامه بخشید.

03

سپس آقای پوریا خواجویی مسئول مالی دوره ی نهم گزارش مختصری از هزینه های صرف شده در یک سال اخیر و حمایت های مالی دریافت شده ارائه داد و درباره ی ضرورت پرداخت حق عضویت و استفاده های آن صحبت نمود.
در ادامه میزبان آقای شیبانی معاونت فرمانداری نیشابور بودیم و چند دقیقه ای از کلامشان بهره بردیم.

04

سپس کلیپ معرفی کاندیدا های شورای دهم پخش شد و از آن ها دعوت گردید به روی صحنه بیایند و به معرفی خود بپردازند در ادامه ی معرفی کاندیداها دبیر شورای مرکزی نهم توضیحاتی مختصر درباره ی ساختار و مسئولیت های شورای مرکزی ، شورای عالی و هیئت بازرسین داد تا اعضا با دیدگاه بهتری کاندیداهای مورد نظر خود را انتخاب کنند.

5

در قسمت بعد ، بازی وابستگی به مدیریت آقای حسین توحیدی مقدم و با حضور ۱۵ نفر از اعضا انجام شد.
سپس نماینده ی منتخب مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی : آقای دکتر گرمابی به جمع سمپادی ها پیوستند و دقایقی برایمان صحبت کردند که در طی این سخنان ضمن ارج نهادن چنین گروه هایی از مشکلات پیش آمده پیرو فرار مغزها صحبت کردند و از دانشجویان خواستار ماندن و بازگشتن پس از اتمام تحصیل به کشورشان شدند.

6

7

سپس خانم عطیه اکبری رئیس شورای عالی ضمن تبریک و خوش آمد به حاضرین ، از اعضای شورا مرکزی نهم و مسئول سایت کانون آقای امیر احسانی جم با تقدیم لوح تقدیر و  تندیس هایی که آرم کانون را در خود حک کرده بودند تجلیل کرد. و اعضای شورا مرکزی در کنار مسئولین مدعو عکس یادگاری گرفتند.

8

در پایان از حضار دعوت شد برای عکس دسته جمعی روی سن حضور پیدا کنند. و در بیرون از سالن با چای و شیرینی های تدارک دیده شده از خود پذیرایی نموده و رای های خود را به داخل صندوق های رای بیندازند.

9

10

11

12

با سپاس فراوان از رئیس شورای عالی خانم عطیه اکبری و اعضای شورا مرکزی نهم علی الخصوص خانم ها نادیا رباطی ، ملیحه گلستانی نیا و آقایان بهزاد مهرافروز ، پوریا خواجویی ، پدرام فکری و رضا نورانی که از یک ماه قبل این برنامه وقت و انرژی خود را برای برگزاری هر چه بهتر آن صرف کردند.
همچنین کادر پذیرش خانم ها ریحانه بیاتی ،  ستاره قریشی ، مینا گاراژیان ، مائده دهنوی و آقایان فرید انجیدنی و سروش نظافت
تشکر ویژه از آقای محمد امین اکبری که در اتاق فرمان مسئولیت صدا و تصویر را بر عهده داشت
همچنین کادر طراحی صحنه و ساخت و تدوین کلیپ ها و همه ی کسانی که با حضور خود گرمی بخش محفلمان شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *