سرخط خبرها
خانه » فارسی » اخبار » گزارش جشن روز سمپاد

گزارش جشن روز سمپاد

جشن  در تهران

جشن روز سمپاد در تهران در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ماه برگزار شد و رستوران آب و آتش پذیرای جمع سمپادی بود. آقای امیر فرحبخشی معارفه را در فضایی طنز برگزار کردند. سپس مسابقات ۲۰ سوالی اجرا شد که یکی درباره‌ی کانون و دیگری با توجه به مناسبت روز معلم درباره‌ی یکی از دبیران مراکز سمپاد بود .سپس جمع ۲۴ نفره‌ی نیشابوری به موسیقی پاپ گوش دادند که توسط دو دانش آموخته‌ی سمپاد تهران آقایان پیام شریفی و محمدرضا بایگی نواخته شد. حضور این دو عزیز را ارج می‌نهیم. در انتها کیک توسط قدیمی‌ترین و جدید‌ترین عضو حاضر بریده شد. اعضای شورای مرکزی حاضر در جشن آقایان پوریا خواجویی ، امیر فرحبخشی و بهزاد مهرافروز بودند. ضمن اینکه از کمک‌های خانم ها هما خاکان و محبوبه فرمانبر و آقای سجاد دهنوی بسیار سپاسگزاریم.

tehran1
جشن تهران

جشن  در مشهد

در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه جشن روز سمپاد مشهد در فست فود جام‌جم برگزار شد. جمع ۳۸ نفره‌ای از سمپادی‌های مشهد گرد‌هم آمدند تا در این روز مهم با هم خاطرات شادی را ثبت کنند. برنامه با خوش‌آمدگویی مجری برنامه خانم زهرا شهریارپور شروع شد و سپس کیک برش داده شد. حاضرین در کنار کیک و تزیینات ارائه شده عکس دسته‌جمعی گرفتند و به دو نفر هدیه‌ای تقدیم شد. یکی براساس قرعه‌کشی لیست اسامی و دیگر دوست خوش شانس جمع بود که زیر صندلیش برچسب تصادفی بود. دو عضو شورای مرکزی حاضر در برنامه خانم زهرا شهریارپور و آقای بهزاد کوثری بودند. از کمک‌های آقایان الیاس تاراش، پوریا تاتاری و امیرحسین قدیری و از زحماتی که خانم فریبا عظیمی جهت تزیینات کشیدند سپاسگزاریم.[column_break]

 

mashhad1
جشن مشهد

جشن مشهد
جشن مشهد

[column_break]

جشن مشهد
جشن مشهد

جشن در شاهرود

در همان تاریخ جشن شاهرود در رستوران آدیش برپا بود. بچه‌ها در جمعی کوچک و صمیمی گرد‌هم آمدند . مجری برنامه و تنها عضو شورای مرکزی حاضر در جشن آقای پدرام فکری بودند. برای آشنایی بیشتر در ابتدا معارفه برگزار شد و سپس یکی از دانشجویان داوطلب در صندلی داغ به سوالات سرگرم‌کننده جمع پاسخ داد. پس از صندلی داغ بازی پانتومیم برگزار شد و دوستان لحظات شادی را در کنار هم تجربه کردند. در انتها. کیک جشن که آرم سمپاد در روی آن طراحی شده بود در نور فشفشه ها برش داده شد و در کنار نوشیدنی صرف شد.

جشن شاهرود
جشن شاهرود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *