سرخط خبرها
خانه » فارسی » اخبار » فعالیت‌های هیات مدیره(شورای مرکزی) » گزارش برگزاری نهمین مجمع عمومی

گزارش برگزاری نهمین مجمع عمومی

مجمع عمومی سالیانه‌ی  کانون دانش آموختگان سمپاد نیشابور در روز سه‌شنبه  یازدهم فروردین ماه ۱۳۹۴ از ساعت۱۹تا ۲۱ در محل فرهنگسرای سیمرغ  برگزار شد.
در ابتدا به نمایندگی از همه‌ی اعضای کانون، از هشتمین شورای مرکزی کانون برای برگزاری مجمع سپاسگزاریم و حضور هر یک از دانش آموختگان سمپاد را در مجمع  ارج می‌نهیم.
در این مراسم بیش از۲۰۰ نفر از اعضای کانون و جمعی از دبیران مراکز استعداد‌های درخشان نیشابورگرد هم آمده بودند. همچنین میهمانان ویژه‌ای حضور داشتند از جمله: جناب آقای مهندس مظفری (فرماندار نیشابور)، جناب آقای مهندس زرندی (شهردار نیشابور)، جناب آقای برهانی (رئیس بنیاد توسعه نیشابور)، جناب آقای شاملی و سرکار خانم کاشفی (از اعضای شورای اسلامی شهر نیشابور)، جناب آقای دکتر توفیقی (عضوهیئت علمی دانشگاه پیام‌نور تهران) و جناب آقای مختاری (رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری نیشابور).
خانم متینه لگزیان اجرای برنامه را بر عهده داشتند. سخنرانان برنامه جناب آقای مهندس مظفری، آقای نیک‌زاد (رئیس شورای عالی) و آقای احسانی‌جم (دبیر شورای مرکزی هشتم ) بودند.
آقای نیکزاد ضمن خوشامد‌گویی به حاضرین، از تاریخچه فعالیت و توانمندی‌های کانون و دورنمای کانون صحبت کردند.ایشان ضمن اعلام تمایل و اشتیاق کانون برای فعالیت در راستای پیشرفت شهرستان، پیشنهاد همکاری کانون با مسئولین و سازمانهای شهرستان در این خصوص را مطرح نمودند.سخنران بعدی مراسم جناب آقای مهندس مظفری بودند که ضمن برشمردن پتانسیل شهرستان، در خصوص استفاده از ظرفیت کانون در راستای پیشرفت و توسعه شهرستان ابراز تمایل نمودند.همچنین آقای احسانی‌جم در سخنان خودبه صورت کوتاه به شرح فعالیتهای کانون در سال گذشته پرداختند.
در ادامه برنامه از سرکار خانم عطیه اکبری برای فعالیت‌های برجسته‌‌ی ایشان در سال گذشته،سرکار خانم ملیحه گلستانی نیا و سرکار خانم نادیا رباطی به خاطر همکاری ارزنده و موثر با شورای هشتم و از آقای احسانی جم (دبیر شورای مرکزی هشتم) به نمایندگی از اعضای شورای مرکزی تقدیر به عمل آمد.
همچنین با توجه به فعالیتهای کانون در سطح شهرستان و با هدف حمایت از فعالیت کانون،مبلغی به عنوان هدیه از طرف شهرداری نیشابور و شورای شهر نیشابور به کانون اهدا گردید.
در این مراسم چهار کلیپ به نمایش درآمد:
کلیپ آغازین که شامل تصاویر زیبایی از قسمت‌های مختلف نیشابور و صحبت جمعی از دوستان سمپادی بود.
کلیپ مربوط به فعالیت‌های شورای هشتم که با پویانمایی خلاقانه‌ای ساخته شده بود .
کلیپ مربوط به فعالیت‌های پشت صحنه‌ی برپایی مجمع که اندکی با طنز آمیخته شده بود.
و تیزر شهر نیشابور که توسط شهرداری نیشابور تهیه شده بود.

در انتهای برنامه کاندیداهای شورای نهم به معرفی خود پرداختند و پس از پذیرایی، رای‌گیری انجام شد. نتایج رای گیری را میتوانید در سایت کانون مشاهده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *