سرخط خبرها

گزارش برنامه اهدای کتاب

کانون دانش آموختگان سمپاد نیشابور در گامی موثر و خیرخواهانه به مناسبت آغاز سال تحصیل ۱۳۹۵ با طرح “اهدای کتاب سمپاد” به استقبال فصل پاییز رفت.

با شروع مهرماه و طی اطلاعیه ای در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام کانون دانش آموختگان سمپاد نیشابور، تعدادی از اعضای کانون و دوستان غیرسمپادی کتابهایشان را به کانون سمپاد هدیه دادند، سپس شورای مرکزی با اداره آموزش و پرورش بخش میان جلگه شهرستان نیشابور هماهنگی به عمل آورده و دو دبیرستان شبانه روزی دخترانه و پسرانه و یک دبیرستان روزانه دخترانه شناسایی شد تا کتابها به دستشان برسد.
این طرح طی دو مرحله اجرایی شد، در روز شنبه مورخ ۲۴ مهر ۹۵ با همکاری اداره آموزش و پرورش بخش میان جلگه، برخی کتب به دبیرستان دخترانه صاحبکاران در روستای اردمه منتقل شد و ضمن اهدای کتب بازدیدی از کتابخانه، خوابگاه و آزمایشگاه  این مدرسه توسط اعضای کانون سمپاد به عمل آمد. و با مدیریت محترم و همکاران ایشان در ارتباط با شرایط درسی دانش آموزان بحث و گفتگو شد.

1

2
مرحله دوم در چهارشنبه مورخ ۵ آبان ۹۵ در مدرسه باقری روستای تقی آباد اجرا شد، همچنین جلسه مشاوره تخصصی کنکور توسط اعضای کانون، برای دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی مقطع سوم دبیرستان برگزار شد، همچنین در ارتباط با شرایط مطالعه کنکوری و نکات مهم در این باب با مدیریت محترم و همکاران ایشان صحبت شد.

3

4

5

با سپاس فروان از
از تمام عزیزانی که اگر دستان پر مهر ایشان نبود امکان برگزاری چنین برنامه ای وجود نداشت، از آنجایی که این اکثر دوستانی که کتاب هدیه دادند، درخواست عدم ذکر نامشان را داشتند، از عنوان نام ایشان معذوریم، باشد که دانه ای که به دست ایشان کاشته شده و نور امیدی در دل دانش آموزان زیاد ساخت، درخت دانش را پربارتر سازد.
کلبه کتاب کلیدر و جناب آقای کاکلی که در امر جمع آوری کتب با کانون سمپاد همکاری نمودند.
همچنین جناب آقای بهمدی، مسئول محترم مقطع متوسطه اداره آموزش و پرورش بخش میان جلگه، سرکار خانم شریعتی مدیریت محترم دبیرستان شبانه روزی صاحبکاران و جناب آقای جنتی مدیریت محترم دبیرستان شبانه روزی محمد رضا باقری که ضمن استقبال گرمی که از اعضای کانون داشتند، در ارتباط با حمل و نقل کتب با کانون سمپاد همکاری نمودند.
با سپاس از اعضای کانون سمپاد خانم فاطمه محمدی و آقای محمدرضا تقی ئی عکاس برنامه که این عزیزان همراه اعضای شورای مرکزی شده و در جلسات مشاوره کنکور کمک زیادی کردند.

اعضای شورای مرکزی حاضر در برنامه:
خانم ملیحه گلستانی نیا
آقایان مجید لگزیان و محمد مهدی منتظریان

6

7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *