سرخط خبرها
خانه » فارسی » اخبار » گزارش اولین جلسه شورای عالی کانون

گزارش اولین جلسه شورای عالی کانون

پیرو اعلام نتایج انتخابات مجمع عمومی کانون دانش آموختگان سمپاد نیشابور، اولین جلسه شورای عالی کانون با حضور ۹ تن از منتخبین شورای عالی (خانم­ها اکبری، فرخ نژاد، گلستانی نیا و آقایان رخصت، نیک­زاد، آداب، توحیدی مقدم، مردان، پورفخرائی) و تنی چند از اعضای هیات موسس (سرکار خانم شکوهی، جناب آقایان مهدی اسحاقی و امیررضا برجسته) در تاریخ دوازدهم فروردین برگزار شد. این جلسه به ریاست سرکار خانم شکوهی به عنوان دبیر کانون برگزار شد. پس از بحث و بررسی پیرامون موارد مطرح شده در دستور جلسه، مصوبات جلسه به شرح زیر به تصویب رسید:

الف) با توجه به برابری رای آقایان رخصت، مرعشی و توحیدی مقدم و وجود ۹ عضو اصلی در ساختار شورای عالی پیشنهادی به شرح زیر مورد توافق اعضا واقع شد و به تصویب رسید:

از آن جایی که مجمع عمومی، عالی ترین رکن تصمیم گیری کانون میباشد و شورای عالی مجاز به سلب حق رای از منتخبین مجمع عمومی نیست و نیز با توجه الزام فرد بودن تعداد اعضای صاحب رای در شورای عالی، هر یازده عضو منتخب شورای عالی در جلسات شورای عالی صاحب رای خواهند بود.

ب) شورای عالی، مبلغ پیشنهادی هیات موسس برای حق عضویت در سال ۱۳۹۳ (مبلغ یکصد هزار ریال) را قبول کرده و آن را مصوب نمود.

ج) در ادامه، با اعلام آمادگی چند تن از اعضای شورای عالی برای عضویت در هیات رئیسه شورای عالی، رای گیری برای هیات رئیسه شورای عالی به صورت مخفی برگزار شد. بر این اساس و با کسب اکثریت آرای شورای عالی، جناب آقای وحیدرضا نیک زاد به عنوان رئیس شورای عالی و سرکار خانم عطیه اکبری به عنوان نائب رئیس شورای عالی انتخاب شدند.

د) با توجه به الزام حضور دو تن از اعضای شورای عالی در ترکیب شورای مرکزی و با اعلام آمادگی جناب آقای توحیدی مقدم و سرکار خانم گلستانی نیا برای قبول این مسئولیت، این دو عضو (با حفظ عضویت در شورای عالی کانون) به اعضای منتخب شورای مرکزی ملحق شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *