سرخط خبرها
خانه » فارسی » اخبار » گزارش افتتاحیه

گزارش افتتاحیه

 

1

همیشه هر آنچه که دشوار و ناشدنی می نماید، روزی چهره واقعیت به خود می گیرد، شاید درست باشد اگر بگوییم هر خواسته ای در جهان ممکن و شدنی است.

کانون دانش آموختگان سمپاد نیشابور نیز هر قدر که به عمرش افزوده می گردد، ریشه هایش عمیق تر می شود، رویاهایش به خواسته و خواسته هایش به حقیقت می پیوندد، و امسال که دوازدهمین سال زندگی خود را سپری می کند سرانجام بعد از تلاش های همیشگی اعضای دلسوزش دارای خانه و کاشانه ای شده است، و این برای تمام سمپادی هایی که در این سالها با جان و دل زحمت کشیده اند مایه ی خوشحالی و خودباوری بسیار است.

بدین مناسبت در روز پنج شنبه، ۲۷/۱۲/۱۳۹۴ توسط شورای مرکزی نهم افتتاحیه ای تدارک دیده شد . از تمامی سمپادی های عزیز دعوت عمومی و از مسئولین محترم شهرستان دعوت خصوصی به عمل آمد. برنامه مذکور از ساعت ۱۶ الی ۱۹ در محل دفتر کانون واقع در حاشیه میدان فضل بن شاذان، جنب دفتر افلاک نمای نیشابور با حضور جمعی از اعضای کانون، که از دانش آموختگان سال های ۸۲ تا ۹۴ را شامل می شد، همچنین حضور آقای سماواتی دبیر انجمن خیام نیشابور ، خانم کاشفی و آقای شاملی از اعضای محترم شورای شهر برگزار گردید.

2

3

 

قبل از افتتاح دفتر، تمامی اعضا خدمت مسئولین محترم معرفی شده و سپس دفتر کانون توسط آقای سماواتی و آقای شاملی افتتاح گردید. تمامی مهمان ها از تک تک اتاق های کانون بازدید به عمل آورده و پذیرایی شدند. سپس نشست جامعی در مورد فعالیتهای کانون ، و نقش کانون در توسعه ی شهرستان شکل گرفت.

4

5

 

6

از تمامی اعضای سمپادی که در چنین امر مهمی در کنار ما بودند، بی نهایت متشکریم.
همچنین از حضور صمیمانه خانم کاشفی و آقایان سماواتی و شاملی، سپاسگزاریم که حضور این عزیزان مایه دلگرمی روز افزون ماست.

از حضور همیشگی و کمک های بی دریغ خانم عطیه اکبری ریاست محترم شورای عالی سپاسگزاریم.

اعضای اجرایی شورای مرکزی:
خانم ها: سیما فرخ نژاد، ملیحه گلستانی
آقایان: بهزاد مهرافروز، پدارم فکری، رضا نورانی، پوریا خواجویی
سپاس ویژه از دوستانی که ما را در اجرای این برنامه یاری رساندند: مهسا کلیدری، ابوالفضل طاهری، محمد حسین عظیمی، امیررضا پورفخرائی، امیررضا مردان، محمدامین اکبری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *