سرخط خبرها
خانه » فارسی » اخبار » چشم انداز ده ساله کانون

چشم انداز ده ساله کانون

سلام ، امیدواریم سال خوبی رو شروع کرده باشین . دوستان عزیز در ابتدا باید تشکر کنیم از این که به ما اعتماد کردین و ما رو به عنوان اعضای شورای مرکزی سمپاد نیشابور برای یکسال انتخاب کردین. میخوایم  موضوعی  رو باهاتون در میون بزاریم  نمیشه عضو کانون بود و منتظر نشست و نشست تا شاید برنامه ای که بهش علاقه دارین اجرا بشه و بتونین توش فعال باشین و شرکت کنین ! نمیشه عضو مجمع باشین و خودتونو تا انتخابات سال بعد کنار بکشین! نمیشه عضو کانون باشین و وقتی به چند سال آینده نگاه میکنین ببینین انقدر درگیر کار و زندگی و کلی داستان دیگه شدین که دیگه نمی تونین همراه و هم قطار کانون دانش آموختگان سمپاد باشین!

دوستان عزیز  میخوایم ازتون درخواست کنیم که بیشتر همراهمون باشین ، بیشتر فعال باشین و ببینیم به نظرتون ۱۰ سال دیگه  کلاغ این داستان کجای راهه!؟! خب اینطوری یک چشم اندازی می تونیم داشته باشیم تا فعالیت هامون مفیدتر باشه ، دوستان بیشتری شرکت کنند و بزرگترای سمپادی رو هم بازم تو جمع هامون داشته باشیم!

شما دوست دارین۱۰ سال دیگه کانون چه شکلی باشه ، به کجا برسه و چه کارهایی انجام بده؟! و سوال مهم تری که خوشحال میشیم جواب بدین اینه که: کانون اگه چه کارایی انجام بده (چه برنامه‏هایی برگزار کنه)، خوبه و شما ازش راضی هستین و با شور و هیجان در اونا شرکت میکنین؟

لطفاً پاسخ این پرسش‏ها رو به همراه هر نظر دیگه‏ای که دارین، به نشانیinfo@neyshabour-sampad.ir برامون بفرستین.

خوب باشین و سرسبز و بهاری
هشتمین شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد نیشابور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *