سرخط خبرها
خانه » فارسی » اخبار » دیدار و گپ دوستانه ی سمپادی ها با یک جهانگرد

دیدار و گپ دوستانه ی سمپادی ها با یک جهانگرد

شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد در راستای توسعه ی فعالیت های فرهنگی گروه و به عنوان اولین فعالیت رسمی در سال کاری خویش تصمیم به برگزاری جلسه ی گپ و گفت با جهانگردی دوچرخه سوار گرفت. ایشان جناب آقای عسکر جعفر از کشور ازبکستان بودند که با هدف برقراری صلح و دوستی بین ملت ها، تصمیم به طی مسیری از شهر تاشکند ازبکستان به سمت ترکیه گرفتند.
سفر ایشان در ایران به مدت ۴۵ روز می باشد که دو روز از آن را به دیدنی های شهر نیشابور اختصاص دادند. به همین بهانه جمعی از گروه سمپاد در روز ۳۰ فرودین در محل آرامگاه خیام به استقبال گرمی از ایشان پرداختند. در این دیدار مصاحبه ای با آقای عسکر جعفر انجام شد که شرح آن را می توانید در هفته ی آینده، در وبسایت رسمی کانون مشاهده کنید، همچنین با هماهنگی گروه سمپاد، گزارشگر هفته نامه ی فر سیمرغ به نمایندگی از سردبیر محترم نشریه جناب آقای خواجویی، در این جلسه حضور پیدا کردند تا گزارشی از این دیدار را در روز شنبه ۶ فروردین به چاپ برسانند. در پایان یادبودی به عنوان یادگاری از طرف کانون دانش آموختگان سمپاد نیشابور به ایشان اهدا شد.
با سپاس از حضور گرم دوستان: خانم عطیه اکبری به عنوان نایب رئیس شورای عالی، خانم مائده شکوهی دبیر شورای هفتم و مترجم محترم جلسه و آقایان وحید دستجردی و الیاس تاراش اعضای محترم گروه سمپاد. و با سپاس ویژه از خانم ملیحه گلستانی نیا، آقایان مجید رخصت و پوریا تاتاری به منظور هماهنگی و برگزاری جلسه و خانم فضلی گزارشگر هفته نامه فر سیمرغ و همراهی صمیمانه ی خانم ها الهام عشقی و مریم انتظاری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *