سرخط خبرها
خانه » فارسی » اخبار » بیانیه جمعی از اعضای کانون در خصوص تغییر زمان برگزاری مجمع عمومی

بیانیه جمعی از اعضای کانون در خصوص تغییر زمان برگزاری مجمع عمومی

اعضای محترم مجمع عمومی کانون دانش­آموختگان سمپاد نیشابور
با سلام و احترام؛

همان­گونه که به خوبی آگاهید، مجمع عمومی کانون دانش­آموختگان سمپاد نیشابور، گردهمایی سالانه­ای است که از زمان تاسیس کانون در شهریور ماه برگزار شده است. از اهداف برگزاری این گردهمایی، آشنایی دانش‌آموختگان سمپاد نیشابور با فعالیت‌های انجام شده در دوره گذشته، اطلاع از برنامه‌های آتی و همچنین دیدار با سایر اعضای کانون و دوستان قدیمی است.

گردهمایی مذکور از طرفی عاملی موثر برای حفظ و تحکیم رابطه دانش‌آموختگان با کانون و آگاهی از روند کاری کانون و از سوی دیگر فرصتی مناسب و مغتنم برای تجدید دیدار با دوستان دوران مدرسه و اساتید بزرگوار آن دوران است. با توجه به این که بسیاری از دانش‌آموختگان سال‌های گذشته سمپاد نیشابور به دلایل مختلفی از جمله شرایط کاری، تحصیلی و … در نیشابور اقامت ندارند، امکان شرکت در این گردهمایی سالانه از ایشان سلب شده است. همین امر سبب شده است که علیرغم تمایل فراوان برای شرکت در این مراسم، هر ساله حسرت آن برای ایشان تکرار شود. بیم آن می‌رود که با ادامه روند فعلی، رابطه دانش‌آموختگان با کانون هر ساله ضعیف‌تر و در نهایت قطع شود.

با توجه به دلایل فوق، پیشنهاد می‌کنیم مجمع عمومی کانون دانش‌آموختگان سمپاد نیشابور در ایام نوروز برگزار شود. شایان ذکر است مجمع عمومی سالانه تعدادی از کانون‌های سمپاد پویا و موفق در سطح کشور  (همانند کانون دانش‌آموختگان سمپاد یزد) نیز در ایام نوروز برگزار می‌شود.

بدین ‌وسیله از دبیر محترم کانون دانش‌آموختگان سمپاد نیشابور تقاضا می‌شود، شرح این پیشنهاد را به نحو مقتضی به اطلاع اعضای محترم کانون و اعضای محترم هیات موسس برسانند تا طی روال قانونی در خصوص آن تصمیم‌گیری شود.

با سپاس و احترام
جمعی از دانش‌آموختگان سمپاد نیشابور

دانلود متن بیانیه به همراه اسامی امضاکنندگان آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *