سرخط خبرها
خانه » فارسی » اخبار » اطلاعیه ها » اطلاعیه ثبت نام کاندیداهای انتخابات دهمین شورای مرکزی

اطلاعیه ثبت نام کاندیداهای انتخابات دهمین شورای مرکزی

IMG_20160320_122057

کانون دانش آموختگان سمپاد نیشابور، اعلام می دارد ثبت نام کاندیداتوری دهمین دوره انتخابات اعضای شورای مرکزی همزمان با شروع سال ۱۳۹۵ خورشیدی آغاز گردیده و در تاریخ ۸ فروردین ماه ۱۳۹۵ پایان می یابد. لازم به ذکر است که پس از تاریخ فوق مهلت ثبت نام به پایان رسیده و تمدید نخواهد شد.
لذا از تمامی داوطلبان گرامی خواهشمند است اطلاعات ذیل را به ایمیل کانون ارسال فرمایند:
نام و نام خانوادگی ، سال دانش آموختگی از مراکز سمپاد شهرستان ، رشته و مقطع تحصیلی ، دانشگاه ، شماره تلفن همراه.

در این راستا شورای مرکزی نهم تصمیم دارد در جهت برگزاری درست انتخابات و انتخاب هر چه بهتر افراد شایسته به کاندیداهای محترم، خدماتی را ارائه نماید که شرکت در آنها داوطلبانه  و به شرح زیر است:
۱.درج عکس، پوستر و متون تبلیغاتی در رسانه های مجازی کانون نظیر کانال تلگرام و اینستاگرام ، از تاریخ ۱۳۹۴/۰۱/۰۳ لغایت ۱۳۹۴/۰۱/۰۸ : میتوانید رزومه و تبلیغات مورد نظر خود را به صورتی که قابلیت انتشار عمومی داشته باشد و جذاب و خلاصه به ایمیل کانون ارسال کنید
۲. شورای مرکزی نهم تصمیم دارد در روز برگزاری مجمع کلیپ های تبلیغاتی کاندیداها را منتشر سازد، لذا با افراد علاقه مند که در ایمیل ثبت نامی خود اظهار تمایل نموده هماهنگی های لازم انجام خواهد گرفت تا در تاریخ ۱۳۹۴/۰۱/۰۹، جهت فیلم برداری در محل دفتر کانون حضور یافته و موارد مورد نظر خود را در حدود یک دقیقه مطرح نمایند.

آدرس ایمیل:   sampad.neyshabour@googlemail.com

با تشکر
شورای مرکزی نهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *