سرخط خبرها
خانه » فارسی » اخبار » اطلاعیه برنامه کوه‌پیمایی توچال

اطلاعیه برنامه کوه‌پیمایی توچال

شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد نیشابور قصد دارد با همکاری مجمع دانشجویان نیشابوری دانشگاههای تهران برنامه کوهنوردی ماهیانه را در تهران برگزار نماید. این برنامه ها به صورت منظم و در اولین جمعه هر ماه برگزار خواهند شد. در همین راستا اولین برنامه به شرح ذیل اعلام میگردد:

تاریخ: جمعه پنجم اسفندماه سال نود
مکان: مقابل ورودی ایستگاه شماره یک تله کابین توچال
ساعت: ده صبح
هزینه: رایگان
وسایل مورد نیاز: کفش مناسب کوهنوردی (مسیر کوهنوردی لغزنده است و پوشیدن کفش مناسب به شدت توصیه میشود.)- لباس و کاپشن گرم- دفترچه بیمه (در صورت بروز حادثه احتمالی)- نهار.

توضیحات: برنامه ساعت ۱۰ صبح از مقابل ایستگاه شماره یک (ورودی تله کابین توچال) آغاز میشود. مسیر پیاده روی حدود یک ساعته تا ایستگاه شماره ۲ (استراحتگاه) پیموده خواهد شد. پس از استراحت مختصر در این ایستگاه، ادامه مسیر پیاده روی حدود ۲ ساعته به سمت ایستگاه شماره سه آغاز میشود. در میانه این مسیر نهار (بر عهده خود شخص میباشد.) صرف خواهد شد و سپس مسیر باقیمانده تا ایستگاه شماره سه طی میشود. پس از رسیدن به ایستگاه شماره سه، بر اساس انتخاب شرکت کننده بازگشت با استفاده از تله کابین یا به صورت پیاده روی خواهد بود. در صورت استفاده از تله کابین، هزینه آن (۵۰۰۰ تومان) است. برای هماهنگی و آگاهی بیشتر از جزئیات با ۰۹۳۶۵۸۰۲۶۵۱ تماس بگیرید.