سرخط خبرها
خانه » فارسی » اخبار » اطلاعیه ها » اطلاعیه انتخابات میان دوره ی شورای عالی

اطلاعیه انتخابات میان دوره ی شورای عالی

photo_2016-03-24_02-35-00
اطلاعیه ی برگزاری انتخابات میان دوره ی شورای عالی کانون دانش آموختگان سمپاد نیشابور:
با توجه به گذشت دو سال از انتخابات دوره ی نخست شورای عالی کانون دانش‌آموختگان سمپاد و فراهم نبودن شرایط ادامه ی همکاری برای سه نفر از منتخبین این شورا، امسال همزمان با انتخابات شورای مرکزی و بازرسان، انتخابات میان‌دوره ی شورای عالی جهت تعیین یک عضو اصلی و دو عضو علی البدل نیز برگزار خواهد شد. ضروریست علاقمندان پیش از ثبت نام با مطالعه ی اساسنامه ی کانون و ماده ی ۲۱ از داشتن شرایط لازم جهت نامزدی شورای عالی اطمینان حاصل نمایند.
به آگاهی میرساند انتخابات میان دوره ی شورای عالی ، همزمان با برگزاری مجمع عمومی (۱۰ فروردین ۹۵) برگزار خواهد شد.
بدین وسیله از کلیه اعضای محترم کانون دانش آموختگان سمپاد نیشابور که داوطلب عضویت در شورای عالی کانون هستند دعوت میشود ضمن مطالعه و بررسی اساسنامه و آئین نامه های مربوطه و آگاهی از حدود وظایف و اختیارات این نهاد، به روش زیر ثبت نام نمایند
نام و نام خانوادگی ، سال دانش آموختگی از مراکز سمپاد شهرستان ، رشته و مقطع تحصیلی ، دانشگاه ، شماره تلفن همراه، را به همراه عکس پرسنلی خود با فرمت jpeg به ایمیل کانون به آدرس sampad.neyshabour@gmail.com ارسال فرمایید. و در ایمیل فوق به طور مشخص آمادگی خود را برای شرکت در انتخابات شورای عالی ، مرکزی یا بازرسان ذکر نمایید.
مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۳:۵۹ یکشنبه هشتم فروردین ۱۳۹۵ است و فرمهای ارسالی پس از آن زمان، پذیرفته نخواهند شد.
در این راستا شورای مرکزی نهم تصمیم دارد در جهت برگزاری درست انتخابات و انتخاب هر چه بهتر افراد شایسته به کاندیداهای محترم، خدماتی را ارائه نماید که شرکت در آنها داوطلبانه و به شرح زیر است:
۱.درج عکس، پوستر و متون تبلیغاتی در رسانه های مجازی کانون نظیر کانال تلگرام و اینستاگرام ، تا ۱۳۹۵/۰۱/۰۸ : میتوانید رزومه و تبلیغات مورد نظر خود را به صورتی که قابلیت انتشار عمومی داشته باشد و جذاب و خلاصه به ایمیل کانون ارسال کنید. اشخاصی که زودتر ثبت نام نمایند، فرصت تبلیغ بیشتری در اختیار خواهند داشت.
۲. شورای مرکزی نهم تصمیم دارد در روز برگزاری مجمع کلیپ های تبلیغاتی کاندیداها را منتشر سازد، لذا با افراد علاقه مند که در ایمیل ثبت نامی خود اظهار تمایل نموده هماهنگی های لازم انجام خواهد گرفت تا در تاریخ ۱۳۹۵/۰۱/۰۹، جهت فیلم برداری در محل دفتر کانون حضور یافته و موارد مورد نظر خود را در حدود یک دقیقه مطرح نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *