سرخط خبرها
خانه » فارسی » اخبار » ارائه سرویس با طراحی جدید: سخن مدیریت وب‌سایت

ارائه سرویس با طراحی جدید: سخن مدیریت وب‌سایت

با تبریک سال نود و دو و آرزوی فرصت‌های شیرین و به یاد ماندنی در سال پیش رو، از اینکه در ویرایش جدید وبسایت کانون این متن را مطالعه می‌کنید صمیمانه خوشحالم و امیدوارم از طراحی جدید وبسایت کانون رضایت خاطر داشته باشید. ضمن تشکر فراوان از شورای مرکزی دوره هفتم به پاس اعتمادشان به اینجانب برای مدیریت وبسایت، ضروری می‌دانم توضیحاتی در مورد فعالیت‌های انجام شده ارائه دهم.

[text style=”large-callout”] ضرورت استفاده بهینه از وبسایت کانون [/text]

به عنوان ستون اصلی پروژه گسترش زیرساخت ارتباط با اعضا، اجرا شده توسط شورای مرکزی دوره ششم، وبسایت رسمی کانون در فروردین ماه سال نود و یک و با هدف ایجاد فضای مناسب و رسمی برای ارتباط بیشتر اعضای کانون و نیز با هدف فراهم کردن امکان اطلاع‌رسانی مناسب فعالیت‌های کانون، شروع به کار کرد. حمایت صمیمانه شورای مرکزی دوره ششم و نظارت بر روند پیشرفت وبسایت موجب شد، فرآیند مهاجرت از وبلاگ کانون به وبسایت به شکل موفقیت آمیز، با اطلاع رسانی کافی و بدون ریزش مخاطب انجام شود. پذیرش ظرفیت‌های بیشتر وبسایت کانون توسط شورای مرکزی وقت و حمایت اعضای محترم کانون موجب ارتقا فرآیند اطلاع‌رسانی در مورد فعالیت‌های پیش روی شورای مرکزی شد. استقبال اعضای محترم کانون همراه با تلاش شورای مرکزی در جهت فراهم کردن گزارش‌های کامل از برنامه‌های ایجاد شده، همچنین، بهره مندی از بازخورد فعالیت‌های شورای مرکزی و درک بهتر خواسته‌ها و نظرات اعضای کانون را ممکن ساخت.

[text style=”large-callout”] ضرورت همکاری شورای محترم مرکزی دوره هفتم [/text]

اکنون با گذشت بیش از یک سال از فعالیت وبسایت کانون، ظرفیت‌های کم نظیر وبسایت از نظر ارتباط موفق با اعضای محترم کانون علاوه بر شناساندن بیشتر هویت کانون به عنوان یک تشکل دانشجویی مستقل، به مسئولان محترم، قابل انکار نیست. با اتمام دوره شورای مرکزی ششم، در پرتو اعتماد گرانقدر شورای محترم مرکزی هفتم، مسئولیت اینجانب برای مدیریت وبسایت ابقا شد. در طول فعالیت وبسایت کانون تاکنون هفتاد و یک نوشته در وبسایت منتشر شده است که از این میان، یازده نوشته مربوط به فعالیت‌های دوره هفتم می‌باشد. به نظر می‌رسد عدم ارائه گزارش کامل از جلسات و فعالیت‌های شورای مرکزی و نیز برنامه‌های کانون که بدون شک هر یک با زحمات فروان اعضای محترم شورای مرکزی برگزار می‌شوند، علاوه بر ایجاد فاصله بین شورای مرکزی و اعضای محترم کانون، ممکن است محرومیت شورای مرکزی از برخورداری از دیدگاه‌های ارزشمند اعضای محترم را به دنبال داشته باشد.

صمیمانه امیدوارم طراحی جدید وبسایت کانون بتواند گام کوچکی در جهت بیشتر کردن فرصت ارتباط اعضای کانون با یکدیگر علاوه بر فرصت ارتباط با شورای مرکزی فراهم کند. با این حال، موفقیت در استفاده از این فرصت‌ها جز با حمایت و کار گروهی شورای مرکزی امکان پذیر نیست. لازم به اشاره است که اکنون پس از گذشت یک سال، وبسایت کانون بیش از پیش آماده استفاده از ظرفیت‌های خود می‌باشد و در صورت صلاح‌دید شورای مرکزی به استفاده از این ظرفیت‌ها، مانع فنی وجود نخواهد داشت.

[text style=”large-callout”] ضرورت بهره‌مندی از دیدگاه اعضای محترم کانون [/text]

وبسایت کنونی، اکنون در حالی شروع به کار کرده است که تنها کمتر از بیست درصد امکانات و ظرفیت‌های خود را به کار گرفته است. بخش‌های مختلف فراوانی برای وبسایت پیش رو طراحی شده است که پس از دریافت اجازه از شورای مرکزی محترم به سایت افزوده خواهند شد. با این حال ایمان دارم که دیدگاه‌ها و نظرات اعضای محترم در مورد وبسایت کانون، افق‌های جدیدی را به اینجانب هدیه خواهد کرد که شاید هیچگاه به تنهایی نمی‌توان به آن‌ها دست یافت. در این راستا، از اعضای محترم تقاضا دارم، نواقص وبسایت پیش رو و نیز طرح‌های خود را از این طریق با اینجانب در میان بگذارند.

با آرزوی موفقیت کانون
پژمان قربان زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *